Cam Küpeşte

Merdiven, bahçe, balkon, havuz ve teras gibi alanlarınızda cam görüntüsü ile dizayn edilen küpeşte modelleri, en başta emniyeti sağlarken, diğer yönü ile görsel bir tasarım sunan çeşitlerimizi seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Cam küpeşte alanın büyüklüğüne uygun camların ölçülerine göre hazırlanmaktadır. Montajı kolay ve sağlam aliminyum takozlar üzerine kurulan, geniş ve kalınlığını istediğiniz ölçüde camlar ile sağlıyoruz. İç aliminyum takozu zemine montajı, matkap ile açılan deliklerden ekopsi ile zemine sağlam tutulması sağlarken, çelik dübeller ile takozlar zemine iyi ve güvenli bir şekilde sabitlemekteyiz. Camlar sık aralıklarla yerleştirilen takozlara monte ederek dış takozları takmaktayız. Bu sayede cam kübeşler, güvenliğinizi arttırmaktayız. Köşe dönüşlerinde köşe kapakları 45 derecelik açı ile kesip ve takozlar ile yine sabit bir hale getiriyoruz. Kurulum aşamalarında malzeme kalitesi ve güvenliğe önem vermekteyiz. Tasarım uzmanlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda, gerekli alan için ölçü ve modelleri hazırlamaktadırlar.

Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte emniyeti ve hoş bir görüntü sağlamak amacı ile binaların balkonlarında, merdiven kenarlarında ve birçok inşaatların belirli bölümlerinde yapılan dekorasyonlardır. Küpeşte demir, alüminyum, plastik ve ahşap malzemelerden oluşan profiller ile oluşturulur. Alüminyum kullanılarak elde edilen korkuluğa alüminyum küpeşte denilmektedir. Alüminyum Küpeşteler bazen korkuluk yada tarbzan şeklinde adlandırılır. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte çeşitlerinden farklıdır. Bu farkı demontajlı olmasıdır. Demontajlı bu ürün profilleri parça parça halindedir. Daha sonra vida yardımı ile bu parçalar bir araya getirilir. Bu parçalara Alüminyum Küpeşte Aksesuarları denir.

Alüminyum küpeşteler asma katlarda, balkonlarda, bina girişlerinde, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda estetik, görsellik ve uzun ömürlü kullanım için uygulanabilir.Alüminyum malzemeler çevrecidir. Dünyada en temiz maden olarak bulunan boksitten temiz enerji olan elektroliz yöntemi kullanılarak elde edilen alüminyumun hurdası da tekrar alüminyuma dönüştürüldüğü için defalarca kullanılabilme açısından çevrecilik konusunda vazgeçilmezdir.